top of page
  • Kültür Merkezi, ses sistemleri ve ışık sistemleri

  • Tiyatro, ses sistemleri ve ışık sistemleri

  • Okul, cami ses sistemleri

  • kafe, restaurant, ses sistemleri ve ışık sistemleri

HAKKIMIZDA

Ses sistemleri ve Sahne Sistemleri sektöründe teknik altyapı  ve danışmanlık sağlamak için yola 1997 yılında çıkan ABREC Ses ve Işık Sistemleri, her geçen gün kendini geliştirerek çalışmaya devam etmektedir.

Müşterileri için Ses sistemleri ve Işık sistemleri alanında, sinema salonu, konser salonu, konferans salonu,tiyatro salonu, spor salonu, ses kayıt stüdyosu  gibi ses mühendisliği bilgisi temelinde projeler hazırlayan ABREC, uygulamasını da yüksek kalitede sunduğu profesyonel hizmetiyle gerçekleştirmektedir. Özellikle sahne ve salon içi akustik giydirme, sahne ses sistemleri, ışık  sistemleri ve sahne mekanik işlerinde kazandığı tecrübe ile daimi müşterileri ile çalışmaya devam etmektedir.

Uygulamasını yaptığı tüm ses  sistemi cihazlarının ithalat ve satış hizmetlerini gerçekleştiren ABREC Ses Sistemleri, sektörün hızla değişen yeniliklerini takip ederken, kendini de hep bir adım öteye taşımaktadır.


Şirket içi eğitimleri ile ses sistemleri ve ışık sistemleri  konularında yetiştirdiği, genç ama tecrübeli ve dinamik kadrosuyla, tüm altyapı malzemelerinin de temini ile hızlı, kaliteli ve güvenli hizmeti amaç edinen ABREC ses  sistemleri, geleneksellikten çıkıp yenilikçi çözümlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir. 

Bu amaç kapsamında 2004 yılında Kalite Yönetim Sistemi ISO 9001:2000’e uygunluk belgesini almaya hak kazanmıştır. ABREC Ses Sistemleri ayrıca, Ses Mühendisleri Odası’na (Audio Engineering Society) üyedir.

H. CİHAT COSKUN

Şirket Kurucusu

abrec cihat
H. CİHAT COŞKUN
bottom of page