top of page
Ara

Şehir Tiyatroları, Teknolojiyi Yakından Takip Ediyor.

Güncelleme tarihi: 25 Mar 2019

Şehir Tiyatroları, 2018-2019 sezonunda bazı sahnelerindeki ekipmanları, dünyanın tanınmış ve güçlü markaları JBL, Voice Acoustics, Soundcraft ürünleri ile yeniledi.


iBB Şehir Tiyatroları

İBB Şehir Tiyatroları, yıl içerisindeki sahneye koyduğu oyunların kalitesi ve oyuncularının performansı ile her zaman Türkiyede öncü olmayı sürdürmüştür. Burada İstanbul Büyükşehir Belediyesinin gücü ve desteği en önemli unsurdur. Bu destek sayesinde İstanbulda sayısı yeterli olmasa dahi, çok güzel ve teknik altyapısı devamlı yenilenen sahneler vardır.


Şehir Tiyatrolarının teknik ekibini bir konuda tebrik etmek gerekiyor. Ses ve ışık malzemeleri ihtiyaçlarını belirlerken, ülkemizde alışılmadık fakat gelişmiş ülkelerde uygulanan mühendislik sistemini uyguluyorlar. Her sahneye ayrı ayrı çalışma yapıp, ihtiyaçları teknik veriler olarak belirliyorlar. Daha sonra bu teknik verileri hangi marka ve modeller kapsıyorsa o ürünleri kullanıyorlar. Böylece en doğru neticeyi yakalamış oluyorlar.


Tüm bunlar birleştiği zaman kapalı gişe oyunlar ile 100 yılı geride bırakan İBB Şehir Tiyatroları her zaman öncü oluyor.


44 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page